Persil 4,8kg/80PD prací prášek Color box

Kód: 70019782
Akce
430 Kč
Skladem (58 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Persil prací prášek Color - užijte si dokonale čisté prádlo a zářivost barev vašeho oblečení při každém praní.

Prací prášek na barevné prádlo pomáhá zachovat jas barev a zároveň poskytuje úžasný čisticí výkon a dodává pračce hygienickou svěžest díky novému složení. Naše složení v tomto prášku pro barevné prádlo je navrženo tak, aby udrželo barvy zářivé a poradilo si i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Prací prostředek, který je účinný vůči skvrnám, dokáže být šetrný vůči barvám. Koncentrovaný prací prostředek je navržený tak, aby zajistil více než jen svěží oblečení, působí ještě hlouběji v mechanismu pračky a účinně odstraňuje nepříjemné pachy.

Pro čistější svět: Odolné vůči skvrnám, šetrné k planetě, složení obsahuje 92 % biologicky odbouratelných složek* a je vyráběno ve 100% recyklovatelném obalu. Účinné při nízkých teplotách - praní ve studené vodě začíná při 20 °C, aby se šetřila energie při každém praní. Nyní i v budoucnu se Persil zavázal poskytovat hloubkové čištění prádla a přitom být šetrný k planetě. Šetřete energii díky silnému složení Persil Deep Clean, které přináší efektivní výsledky i při plné pračce a při nízkých teplotách.

Hlavní výhody produktu:

  • Hloubkově čistí prádlo a zachovává zářivé barvy
  • Proniká hlouběji do mechanismu pračky a odstraňuje nepříjemné pachy
  • 100% recyklovatelné obaly a 92% biologicky rozložitelné složky*
  • Prací prášek je účinný i při plně naplněné pračce
  • Šetřete energii praním při nízkých teplotách začínajících na 20 °C

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302

 

Více informací

Nové Persil Discs 4v1
Persil DISCS 4v1 jsou první čtyřkomorové prací kapsle na světě! Každá prací komora propůjčí vašemu oblečení jedinečný benefit. Díky účinnému složení enzymů a tenzidů dosáhnete perfektního odstranění skvrn, zářivých barev, dlouhotrvající svěžesti a ochrany vláken.
Nové Persil DISCS 4v1 s technologií neutralizace zápachu nabízí ještě více

Persil s technologií neutralizace zápachu
Také vás obtěžuje špinavé a načichlé oblečení? Skvrny a zápach už nemají šanci! Vyzkoušejte novou produktovou řadu Persil s technologií neutralizace zápachu. Nejenže díky technologii Deep Clean snadno odstraní i odolné skvrny, ale také dokáže eliminovat nepříjemný zápach, a dokonce předcházet jeho vzniku.

Jak je to možné? Patentovaná technologie společnosti Henkel pronikne hluboko do vláken oblečení, kde dokáže neutralizovat nepříjemný zápach a dokonce umí vytvořit ochrannou bariéru, která brání usazování nepříjemných pachových molekul. Na rozdíl od běžný pracích prostředků zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken vašeho oblečení. Díky tomu nový Persil zahalí vaše oblíbené oblečení do dlouhodobé, svěží a ničím nerušené atraktivní vůně. Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Zápach nemá šanci
Persil s technologií neutralizace zápachu bojuje proti nepříjemným zápachům.

Odstraňuje odolné skvrny
Deep Clean složení proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: