Vrácení a výměna zboží

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte zákonné právo jej do 14-ti dnů od převzetí vrátit (pozn. toto právo se nevztahuje na podnikatele nakupující na IČ). Zboží musí být nepoškozené, čisté a pokud možno nepoužité. Zboží nemusí být v původním obalu, ale zabalte ho tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy k nám. 

Balík pošlete na pobočku e-shopu (viz Provozovatel a kontakty- v opačném případě nemusí být správně doručen. Předejdete tím možným komplikacím.

Ke zboží prosíme přiložte formulář o "vrácení zboží", který jste obdrželi společně s fakturou. Urychlíte tím celý proces. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na na náš e-shop. 

Postup pro vrácení zboží

 1. Zašlete nám e-mailem zprávu, že chcete zboží vrátit ve 14-ti denní lhůtě na adresu info@market-online.cz.
 2. V e-mailu zašlete údaje, které potřebujeme pro úspěšné vyřízení: jméno, příjmení, adresa, telefon, číslo objednávky, číslo účtu - kam si přejete vrátit peníze.
 3. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě, přiložte dokumenty (fakturu) a zašlete jej na adresu: 
  E-shop Market-online.cz
  FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.
  Dragounská 130
  339 01 Klatovy
 4. Přijmutí zásilky od Vás potvrdíme a následně odešleme peníze zpět na Váš účet.

Přesné informace naleznete v obchodních podmínkách. 

Výměna zboží

Může nastat situace, kdy doručené zboží (např. oblečení, obuv) nebude sedět a bude potřeba jej vyměnit za vyhovující velikost. V takovém případě je nejlepší spojit se s námi telefonicky na telefonním čísle +420 778 754 453 se s našimi kolegy domluvit na konkrétním řešení vzniklé situace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení