Vrácení a výměna zboží

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte zákonné právo jej do 14-ti dnů od převzetí vrátit (pozn. toto právo se nevztahuje na podnikatele nakupující na IČ). Zboží musí být nepoškozené, čisté a pokud možno nepoužité. Zboží nemusí být v původním obalu, ale zabalte ho tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy k nám. 

Balík pošlete na pobočku e-shopu (viz Provozovatel a kontakty- v opačném případě nemusí být správně doručen. Předejdete tím možným komplikacím.

Ke zboží prosíme přiložte formulář o "vrácení zboží", který jste obdrželi společně s fakturou. Urychlíte tím celý proces. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na na náš e-shop. 

Postup pro vrácení zboží

 1. Zašlete nám e-mailem zprávu, že chcete zboží vrátit ve 14-ti denní lhůtě na adresu info@market-online.cz.
 2. V e-mailu zašlete údaje, které potřebujeme pro úspěšné vyřízení: jméno, příjmení, adresa, telefon, číslo objednávky, číslo účtu - kam si přejete vrátit peníze.
 3. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě, přiložte dokumenty (fakturu) a zašlete jej na adresu: 
  E-shop Market-online.cz
  FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.
  Dragounská 130
  339 01 Klatovy
 4. Přijmutí zásilky od Vás potvrdíme a následně odešleme peníze zpět na Váš účet.

Přesné informace naleznete v obchodních podmínkách. 

Výměna zboží

Může nastat situace, kdy doručené zboží (např. oblečení, obuv) nebude sedět a bude potřeba jej vyměnit za vyhovující velikost. V takovém případě je nejlepší spojit se s námi telefonicky na telefonním čísle +420 778 754 453 se s našimi kolegy domluvit na konkrétním řešení vzniklé situace.

 Formulář pro vrácení zboží