Vážení zákazníci, vzhledem k vysokému počtu objednávek může dojít k prodlevě při jejich vyřizování. Děkujeme za pochopení. Tým Market-online.cz

Kapsa 12x85g Felix jehně-makrela-krůta

Kód: 64190422
139 Kč
Skladem (17 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 12x85g obsahuje kombinaci kapsiček. Každá receptura kasiček Felix nabízí nové chuťové možnosti a kombinace ať už včetně zeleniny nebo kapsičky zeleniny prosté. Každá kapsička Felix představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd a večeři.

Složení s makrela: Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb,(4% makrela), zelenina (4% rajčat)  minerální látky, cukry.

Složení se sledi : Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb(4% sledě) , korýší a měkýši (krevety 1%)  minerální látky, cukry.

Složení s krůtou : Maso a výrobky živočišného původu(min 4%krůty) , bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (4% špenátu v želé) minerální látky, cukry.

Složení s jehněčím : Maso a výrobky živočišného původu(min 4% jehněčího masa, zvěřina 1%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky:

Doporučená denní dávka 3-4ks kapsičky Felix 85g pro 1 kočku (4kg)

Kočkám podáváme krmivo ohřáté na pokojovou teplotu. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte v chladničce a spotřebujte do 24h.

protein
13,00%
tuk
3,00%
popel
2,20%
Vlhkost
80,00%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: