Doprava

Doprava


 

     Veškeré přepravní služby jsou zákazníkům nabízeny na základě automatického zpracování v našem systému tak, aby byla zásilka přepravována vhodným kurýrem v ohledu na vzdálenost od skladu, hmotnost, možnost poškození a konečnou cenu přepravy pro zákazníka.

     Cena dopravy je od 80 Kč. 

Tato cena je účtována za jeden balík do 20 Kg VČETNĚ VÁHY OBALOVÉHO MATERIÁLU.

     Cena klasického doručení bez příplatkových služeb však nikdy nepřesáhne hranici 4299 Kč. Aktuální cenu vypočítává systém na základě hmotnosti balíku.  

      Doprava zdarma.

     V případě, že si zákazník objedná zboží, které je oznančené "doprava zdarma" není mu účtovaná žádná cena dopravného. Jestliže si k tomuto zboží objedná další, na které se doprava zdarma nevztahuje:

1. pokud lze doobjednané zboží zabalit do 1 ks balíku společně - dopravné se neúčtuje

2. pokud doobjednané zboží nelze zabalit do 1 ks balíku společně (hmotnost, objem apod.) - dopravné je účtováno za každý další balík dle ceny za dopravu.

3. pokud je zboží nadrozměrné ( především pokud přesahuje délku 2m , je účtován dodatečně příplatek za nadrozměrnou zásilku ) o tomto doplatku je samozřejmě zákazník předem informován. To jest, před odesláním zásilky. Děkujeme za pochopení především u váhově lehkého zboží s nadstandardními rozměry.

 

 Při předávání zásilky má zákazník právo na:
 - kontrolu neporušenosti obalu
 - kontrolu mechanického a viditelného poškození zboží
 - kontrolu zboží, zda se shoduje s objednaným

     
Při převzetí zásilky zkontrolujte stav obalu. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte!

Nebo proveďte s řidičem zápis o poškození obalu zásilky či zboží.

Tento postup je důležitý pro pozdější reklamace!!!!!!