Doprava

Doprava


 

     Veškeré přepravní služby jsou zákazníkům nabízeny na základě automatického zpracování v našem systému tak, aby byla zásilka přepravována vhodným kurýrem v ohledu na vzdálenost od skladu, hmotnost, možnost poškození a konečnou cenu přepravy pro zákazníka.

     Cena dopravy je od 119 Kč 

Tato cena je účtována za jeden balík do 30 Kg VČETNĚ VÁHY OBALOVÉHO MATERIÁLU. Jestliže objednané zboží nelze z důvodu objemu zabalit do jednoho balíku do 50 Kg, může být účtováno za každý další balík dopravné od 99,- Kč.

 

     Cena klasického doručení bez příplatkových služeb však nikdy nepřesáhne hranici 1500 Kč. Aktuální cenu vypočítává systém na základě hmotnosti balíku.  

      Doprava zdarma.

     V případě, že si zákazník objedná zboží, které je oznančené "doprava zdarma" není mu účtovaná žádná cena dopravného. Jestliže si k tomuto zboží objedná další, na které se doprava zdarma nevztahuje:

1. pokud lze doobjednané zboží zabalit do 1 ks balíku společně - dopravné se neúčtuje

2. pokud doobjednané zboží nelze zabalit do 1 ks balíku společně (hmotnost, objem apod.) - dopravné je účtováno za každý další balík dle ceny za dopravu.

3. pokud je zboží nadrozměrné ( především pokud přesahuje délku 2m , je účtován dodatečně příplatek za nadrozměrnou zásilku ) o tomto doplatku je samozřejmě zákazník předem informován . To jest, před odesláním zásilky. Děkujeme za pochopení především u váhově lehkého zboží s nadstandardními rozměry.

 

 Při předávání zásilky má zákazník právo na:
 - kontrolu neporušenosti obalu
 - kontrolu mechanického a viditelného poškození zboží
 - kontrolu zboží, zda se shoduje s objednaným

     
Při převzetí zásilky zkontrolujte stav obalu. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte!

Nebo proveďte s řidičem zápis o poškození obalu zásilky či zboží.

Tento postup je důležitý pro pozdější reklamace!!!!!!