Ariel prací prášek OXI Extra Hygiene, 53 PD

Kód: 70011045
Výprodej
445 Kč
Skladem (11 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARIEL Prášek na praní AquaPuder Ultra OXI effect, 53 praní
Prášek na praní Ariel OXI Extra Hygiene s technologií AquaPuder posouvá čistotu na vyšší úroveň: jeho složení obsahuje dodatečný odstraňovač skvrn, čímž nabízí nejintenzivnější čistící sílu od Ariel pro zajištění ještě vyššího hygienického standardu. Inovativní složení AquaPuder se v kontaktu s vodou rychle rozpouští, okamžitě se aktivuje a přechází hluboko do nitra vláken, aby vaše prádlo zanechal dokonale hygienicky čistou.

Prášek Ariel OXI Extra Hygiene je takový účinný, že dokonce odstraňuje odolné a zaschlé skvrny. Přichází s unikátní technologií proti zbytkům, která pomáhá chránit prádlo před zbytky prášku. Je účinný již při 30 ° C, takže pokud chcete obnovit bělost své prádla, sáhněte po pracím prostředku Ariel AquaPuder. Své oblečení můžete s jistotou prát znovu a znovu a vychutnat si nejlepší čistotu.

Složení:

5–15% Aniónové Povrchovo Aktívne Látky, Bieliace Činidlá Na Báze Kyslíka, <5% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzýmy, Optické Zosvetľovače, Parfumy, Hexyl Cinnamal

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o domácnost
Druh: Prášky
Druh - značka: Ariel
Objem: 3,1 - 6,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: